Дорожньо-будівельні роботи від "НЛТ Спецтехніка"

Асфальтування від НЛТ

Від якості асфальтування вулиць і доріг залежить не тільки термін експлуатації покриття, але і термін використання транспортних засобів на ньому і якість життя людей.
Компанія «НЛТ Спецтехніка» з усією відповідальністю підходить до роботи, пов'язаної з асфальтом. Адже для будівництва доріг потрібно не просто заасфальтувати ділянку дороги, а здійснити цілий комплекс робіт.
Звернувшись до «НЛТ Спецтехніка» ви отримаєте:
● відмінну якість роботи команди, яка здобута багаторічним практичним досвідом;
● сучасні технології;
● гарантію результату;
● здачу об'єкта в строго певний термін.
Наш власний автопарк, що складається з понад 100 одиниць спецтехніки, завжди готовий до роботи, а команда професіоналів знає всі тонкощі і особливості асфальтування.
Ми пропонуємо повний комплекс робіт, починаючи від проектування об'єкта до введення його в експлуатацію.
«НЛТ Спецтехніка» виконує наступні послуги по будівництву доріг, як:
- будівництво автомагістралей;
- будівництво регіональних доріг;
- будівництво доріг місцевого значення;
- капітальний ремонт доріг;
- капітальний ремонт дворів;
- будівництво бетонних доріг;
- ямковий ремонт;
- утримання та обслуговування доріг.

Частина нашої техніки для дорожніх робіт

Дорожні роботи в Україні

Професіонали своєї справи в «НЛТ Спецтехніка» добре знають, як робити якісне дорожнє покриття, буде служити багато років. Ми збережемо ваш бюджет і нерви. Чітко дотримуємося всіх етапів технологічного процесу для досягнення найкращих результатів. Якість гарантуємо.
Перед тим, як приступити до роботи, ми точно розрахуємо ціну послуги та тривалість виконання, щоб ви могли розраховувати свій бюджет і планувати подальші дії.
Наші фахівці виконають необхідні підготовчі завдання:перевірять і проаналізують поверхню (грунту, будівлі, території), здійснять огляд і оцінку обсягу робіт. Після збору необхідних даних, ми розрахуємо, скільки техніки і фахівців потрібна, щоб виконати роботи в той термін, який вам треба. Хочете заасфальтувати вулицю за тиждень? Не питання. Ми зробимо все можливе, щоб укластися в цей термін.
Використовуємо тільки професійну перевірену спецтехніку відомих брендів: асфальтоукладальники Vogele, дорожні фрези Wirtgen, дорожні катки Bomag і Hamm.
Застосовуємо гравійні суміші, піщані суміші та суміші з щебеню. Для кращого результату наносимо вирівнюючий шар. Застосовуємо бітум для підгрунтовки і досягнення кращого результату. Після асфальтування технікою і руками «НЛТ Спецтехніка» дороги прослужать десятиліття.
Наші професіонали роблять повний комплекс додаткових робіт, крім асфальтування:
- розробка концепції та авторський нагляд за виконанням;
- облаштування всіх необхідних інженерних комунікацій;
- облаштування автомобільних доріг та міських вулиць (план, конструювання дорожнього покриття, транспортні вузли і т.д.);
- збір необхідних даних та отримання дозволів, погоджень;
- розробка санітарно-захисних зон;
- вирішення питань в галузі охорони навколишнього середовища;
- отримання паспортів автомобільних доріг.

Компанія «НЛТ Спецтехніка» виконує проектування, згідно всієї технічної і нормативної документації. Забезпечуємо високий рівень якості виконаних робіт з дотриманням правил безпеки для всіх учасників на дорозі.
«НЛТ Спецтехніка» реалізує будівництво доріг, капітальний ремонт доріг, ямковий ремонт, а також роботу у дворах і на іншій місцевості, де потрібен якісний довговічний асфальт.
Завдяки сучасній техніці, досвіду та контролю на всіх етапах проекту, ми виконуємо роботу в короткі терміни без втрати якості.
«НЛТ Спецтехніка» виконує різні напрямки в області асфальтування:
- підрядна діяльність з будівництва та реконструкції доріг. Продовжуємо термін служби дорожнього полотна, навіть якщо воно має високий рівень пошкоджень;
- самостійно розробляємо проект майбутньої дороги і готуємо всі необхідні документи. Заощадимо вам час і зробимо все якісно і в строк;
- облаштування кюветів і канав;
- зміцнення узбіч і розділових смуг;
- капітальний ремонт дворів.

Для замовлення послуг з асфальтування в «НЛТ Спецтехніка», ви можете звернутися до нас по телефону або залишити заявку на сайті. Надаємо безкоштовні консультації з будь-яких питань. Якщо замовите послуги з асфальтування, наша команда і катки і асфальтоукладальники будуть у вас найближчим часом.
Всі роботи виконуємо вчасно в строго певний термін. Ніяких затягувань і ніяких додаткових рахунків. Незалежно від складності об'єкта або розміру бюджету, все буде виконано якісно за розумною ціною.
Працюємо з фізособами, юрособами і ФОП.