Фрезерування асфальту від "НЛТ Спецтехніка"

Фрезерування асфальту від НЛТ

Фрезерування асфальту - це один з найефективніших способів ремонту і оновлення дорожнього покриття. Такий спосіб ремонту вже багато років використовується в Європі. Більше 80% робіт по оновленню дорожнього покриття здійснюється саме методом фрезерування. Технологія полягає в тому, щоб зрізати верхній шар асфальту і таким чином підготувати поверхню дороги до укладення нової асфальту. Цей тип робіт вимагає застосування спеціальної техніки - дорожніх фрез.
Звернувшись до «НЛТ Спецтехніка», ви отримаєте послугу "під ключ", тому що у нас є і команда, і техніка. Наші дорожні фрези завжди готові до роботи на нових об'єктах. Ми вже переклали і оновили асфальт майже у всіх областях України в рамках державної програми "Велике будівництво". Наші робочі набули досвіду на всіх "типах" асфальтів від покриття з мінімальними ушкодженнями у важкій роботи над оновленням Одеської південній траси. Фрезерування по кілька кілометрів у день.
Ми використовуємо холодний тип фрезерування, тому, що він простий і ефективний в застосуванні, дає відмінний результат і дозволяє виконувати роботи з високою швидкістю.
До основних переваг фрезерування можна віднести:
- гарантований результат і високу якість нового дорожнього покриття;
- економія внаслідок зменшення числа технологічних процесів;
- висока ефективність і швидкість виконання робіт;
- безвідходність і екологічність методу поновлення доріг.

Частина нашої техніки для фрезерування асфальту

Фрезерування асфальту в Україні

Компанія «НЛТ Спецтехніка» професійно виконує фрезерування асфальтового покриття з будь-яким ступенем пошкодження. Це метод користується великим попитом, так як переваги над звичайним ремонтом очевидні. "Залатати" шаром смоли і каміння шосе довго не прослужить, а повноцінне перекриття верхнього шару - це гарантія на пару років.
Обіцяємо, що асфальт після фрезерування прослужить десяток років, а то і більше.
Під час фрезерування асфальт перетворюється в гранулят - це сипучий будматеріал, який можна використовувати повторно. Фрезерний барабан має гострі зубці, які забезпечують легке і надійне щеплення зі старим асфальтовим покриттям. Таким чином верхній шар асфальту швидко зрізається і перетворюється в сипучу суміш, які змішується з новим асфальтовим покриттям. Це економить ресурс, так як не потрібно купувати багато нових матеріалів. Це екологічно, тому що після таких робіт не залишається будівельно-ремонтного сміття. А асфальт після фрезерування - "як новенький".
«НЛТ Спецтехніка» має понад 100 одиниць власної спецтехніки.
Для фрезерування застосовуємо дорожні фрези холодного типу, вони забезпечують якісну і швидку роботу. Всі наші дорожні фрези мають регулювання нахилу і регулювання глибини зняття дорожнього покриття, щоб забезпечити найкращий результат в будь-яких умовах. Використовуємо німецькі дорожні фрези Wirtgen і Dynapac. Якість по гарантії виробника.
Для замовлення послуг з фрезерування асфальту, звертайтеся до нас по телефону або залишайте заявку на на сайті. Розповімо все в деталях і проконсультуємо по конкретній ситуації.
Ще не було такого завдання, яку ми не були б здатні виконати. Після замовлення, ми будемо на вашому об'єкті за 1-3 дні.